Sophos Akademi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bilişim ve Teknoloji
  4. »
  5. Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Kasım 2020’de Çıkıyor

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Kasım 2020’de Çıkıyor

Sophos Akademi Sophos Akademi -

Need for Speed, günümüz platformları için yeniden tasarlanan ve güncellenen özel bir sürümle geri dönüyor. Need for Speed ​​Hot Pursuit Remastered için bilgiler, ekran görüntüleri ve fragmanlar şimdiden hazır.

NFS Hot Pursuit, ilk kez 1998’de Need for Speed ​​2: Hot Pursuit’te ortaya çıktı. Dört yıl sonra, 2002’de devam eden Need for Speed ​​Hot Pursuit 2 kendini göstermişti. 2010 yılında EA, Tükenmişlik oyunları Criterion Games tarafından geliştirilen Need for Speed ​​Hot Pursuit’i sundu.

NFS’nin yeni versiyonunun on yıl sonra, yani 6 Kasım’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da; 13 Kasım’dan itibaren ise Nintendo Switch’te oyuncularla buluşması bekleniyor. Sıcak Takip oyunu olan NFS Hot Pursuit Remastered çapraz oyun işlevselliği sayesinde, oyuncular dinamik otolog sistemine dayanmaktadır zorlukları kabul ederek tüm platformlarda ve asenkron yarışmalarda arkadaşlar arası kovalamaca sahnelerini yaşayabilirsiniz.

Yine oyunda herzamanki gibi her hem polis araçları hem de kovalamaca araçları kullanılabiliyor. Kaçak şüphelilerin peşine düşen bir polis memuru veya sofistike spor arabalarda hızlanan seçkin bir yarışçı olarak veya tek oyunculu olarak yoğun ve çok yönlü bir kariyer oyunda çokça bulunmakta. Ayrıca tüm yarış modlarında sorunsuz bir şekilde bağlanabilinen çok oyunculu mod destekleniyor.

Grafikler Üst Seviyede

Yeniden düzenlenen NFS’nin yeni sürümü EA’ya göre günümüzün donanım nesli için optimize edilmiş  grafiklerle görsel olarak ayarlanmış durumda. PC sürümü, bireysel sistem özelliklerine bağlı olarak saniyede maksimum 60 kare ile 4K grafikleri ile destekleniyor

On yıllık versiyonla karşılaştırıldığında, daha yüksek çözünürlüğe, toplamda daha fazla nesneye ve çevresel unsurlara, daha geniş bir görüş alanına, daha yüksek çözünürlüklü gölgelere ve geliştirilmiş videolara sahip modeller, ayrıca revize edilmiş bir kullanıcı arayüzü, daha yüksek çözünürlüklü yansımalar, geliştirilmiş dokular, daha fazla parçacık ve genişletilmiş ekran ayarlarını görmekteyiz.

Güncelleme ve Ekran

NFS Hot Pursuit Remastered PlayStation 4 Pro ve Xbox One X’te 4K / 30 FPS ve 1080p / 60 FPS arasında seçim yapabilirsiniz. PlayStation 4 ve Xbox One’ın temel sürümleri 1080p / 30 FPS’de ve Nintendo Switch sürümü 1080p / 30 FPS ile TV modunda ve 720p / 30 FPS ile avuçiçi modunda çalışacağı söylenmekte.

Need for Speed ​​Hot Pursuit’te o dönemde tek tek ve sadece SCPD Rebel Racer Paketi, Süper Spor Araba Paketi, “Silahlı ve Tehlikeli” Paketi, “Lamborghini Untamed” Paketi ve “Porsche Unleashed” Paketi gibi konsollar için sunulan uzantılar altı saatlik ek bir oynanışı bir araya getirdi ve en başından itibaren 30’dan fazla zorluk Remastered Edition’a dahil edildi.

Ek olarak, yepyeni başarılar, araba renkleri ve folyolar, daha az sert duruş, revize edilmiş bir fotoğraf modu ve daha da sofistike bir oyun deneyimi için bir dizi başka iyileştirmeler ile karşılaşabilirsiniz.

 

Yazan: Reşat Okur

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir